O mnie

Na początku dziękuję Państwu za zainteresowanie moją stroną. Jestem obecnie początkującym instruktorem oraz potencjalnym wykładowcą. Mam świadomość, że dopiero co nabyta po kursie wiedza nie jest wieczną i niezmienną, dlatego założyłem tę stronę, by podczas jej – mam nadzieję aktywnego redagowania – utrwalać wiadomości i poszerzać swój warsztat dydaktyczny. Tak więc jestem w takiej samej sytuacji jak kandydaci na prawo jazdy kategorii „B” oraz jego użytkownicy 🙂 Strona jest stworzona dla Was i dla mnie. Mam marzenie, by strona w pełni każdemu dobrze służyła.

Ponadto pragnę w tym miejscu podziękować kadrze wykładowców oraz instruktorów z Ośrodka Szkolenia Zawodowego Kierowców LOK LEGNICA. Dzięki ich zdolnościom dydaktycznym zdołałem dobrze przyswoić wiedzę, co pozwoliło mi zdać egzamin w I terminie. Ponadto osoby te sprawiły też, że poczułem jaki ten zawód jest ważny i odpowiedzialny. Również serdecznie dziękuję Auto Szkole Marcin Gątkowski za okres niezbędnych praktyk, które również ogromnie przyczyniły się do tego, że mam legitymację instruktora.

Literacki, dlaczego literacki? To taki mój eksperyment. Kiedyś lubiłem tworzyć wiersze. Liczę na to, że taka forma podawania wiedzy może okazać się przystępną i skuteczną!

Spokojnie! Kto nie lubi wierszy niech wie, że tuż po nich będę często wstawiał suchy przepis oraz, jak uznam to za konieczne, zwykły komentarz.

Za wszelkie uwagi i sugestie z góry jestem wdzięczny.

Mój adres e-mail: kontakt@literacki-instruktor-nauki-jazdy.pl, lub pytania@prawkowierszem.pl

Zapraszam również na Facebook.

Miłej lektury – z Literackimi Pozdrowieniami !

Krzysztof Matysiak